Hakkımızda


Karçma Kriha

İstanbul’un yemyeşil köşesi Polonezköy’de Gün basından, gün sonuna kadar güzellikleri, özel lezzetleri, ve keyfi yasayabileceğiniz sizin için hazırlanmış çok özel bir mekan…ve eski Polonezköy özelliğini yitirmemiş köy evi.

Mekânımız, Polonya'nın klasik çizgilerini yansıtan bir atmosfer ve dekorasyondadır. Mekânımızın içinde her tür yemekli toplantının yapılabileceği 30 kişilik bir;

Şarap Evi

şarap evi

Gerek iş ve özel yemeklerinize gerekse, küçük dernek toplantılarınıza tahsis edilebilir.

Yerli ve yabancı özel kavları spesiyal menülerle sunan Şarap Evimiz, rahat ve Rüstik atmosferi ile sizlere keyifli zamanlar geçirtecektir.

Minik Cafe ve Pötiserri

cafe ve potiserri

Hem açık hem de kapalı mekân olarak binamızın ön kısmında yola cepheli konumdadır. İç mekan olarak 20-25 kişilik, dış mekan olarak da 30 kişilik olup, bu bölüm genelde yoldan geçen, bir kahve veya çay içmek isteyenlere önerilebilecek rahat ve sempatik bir yerdir. Burada ev yapımı kek, kurabiye, tartlar ile birlikte krep ve minik sandviçler ve kuplar ikram edilir. Her türlü çay ve kahvenin yanı sıra tüm fresh meyve suları veya meşrubatlar da servise sunulmaktadır.

Restaurant

restaurant

Yine hem kapalı hem de açık alandadır. Kapalı alanı 80 – 100 kişilik olup, açık alanı ise yemek düzeninle 130 – 150 kişiye, kokteyl düzeninde ise 350 – 400 kişiye kadar hizmet verebilecek yapıdadır. Her tür toplu yemekler (hafta içi) her tür kokteyl ve özel gün organizasyonlarınızda samimi ve sıcak bir ortamda misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Açık bölüm de ise her tür özel organizasyonlarınız, kır düğünlerinize uygun bir mekân... Aynı zamanda açık restaurantımızın ön yola bakan bölümünde bir çocuk bahçesi ve büyük şezlong, yastıklı dinlenme çim alanlar, hem sizin hem de çocuklarınızın keyfine ayrılmıştır.

Köy Evi

köy evi

Polonezköy’ün 80 yıllık çizgisini bozmadan günümüze kadar tasınmış köy evi, Bahçemizin yemyeşil doğasında sizlere ve sizlerle birlikte aileniz veya dostlarınıza kucak açıyor. İç içe sıcacık, otantik döşenmiş iki odalı, üç ayrı daire, her dairede güzel bir banyo, ortak kullanımlı sevimli bir salondan oluşan köy evimiz, evinizin konfor ve rahatlığını aratmayacaktır.